KONST / Litografier / Färglitografi 12286514
nr 1228 6514
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Blåklocka. Signerad, numrerad 88/250. Motivet: 28x20 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:00:57
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin